Zabawki edukacyjne dla psa

Zabawka edukacyjna dla psa Switch

Zabawka edukacyjna dla psa Switch

Producent: Kerbl
Cena: 85,00 zł
szt.
zobacz więcej
  • promocja
  • promocja

Brakuje Ci pomysłu na psią nudę? Rozwiązaniem jest zabawka edukacyjna dla psa

Wielu opiekunów psów boryka się z problemem nadmiaru energii u swojego pupila. Wielogodzinne spacery nie przynoszą oczekiwanych rezultatów, ponieważ pies cały czas jest pobudzony, potrzebuje uwagi i nie potrafi się wyciszyć. Pies do prawidłowego rozwoju potrzebuje zarówno aktywności fizycznej, jak i umysłowej. Psy nie znoszą nudy i lubią uczyć się nowych rzeczy. Zabawki dla psa edukacyjne, które dostępne są w naszym internetowym sklepie, wychodzą naprzeciw psim potrzebom nieustannego rozwoju. Coraz większą popularnością wśród naszych klientów w ostatnim czasie cieszą się niezwykłe zabawki dla psa na inteligencję firmy Outward Hound, zaprojektowane przez sławną szwedzką behawiorystkę Ninę Ottoson. Jej idealnie dopracowane zabawki logiczne dla psa zrewolucjonizowały rynek gier umysłowych dla zwierząt. Warto zwrócić uwagę na wysoką jakość wykonania – do produkcji zabawek użyto nietoksycznych, bezpiecznych materiałów niezawierających PVC, BPA oraz ftalanów. Godnym uwagi jest również fakt, że te wspaniałe zabawki dla psa edukacyjne posiadają kilka stopni trudności, dzięki czemu idealnie nadają się dla czworonogów w każdym wieku. Dzięki zabawkom logicznym dla psa dostępnym w naszej ofercie świetnie podtrzymasz zainteresowanie u szczeniaka, który do tej pory miał problem z koncentracją, pomożesz pozbyć się nadmiaru energii swojemu młodemu psu, jak i rozruszasz głowę psiego seniora. Ten produkt sprawdzi się równie dobrze w przypadku zarówno ras małych, jak i dużych psów.

Rozruszaj psią głowę, wybierając zabawki logiczne dla psa

Kreatywne zabawki dla psa to gwarancja pobudzenia u Twojego pupila logicznego myślenia oraz instynktu węszenia – wrażliwe psie nosy potrafią wyczuć zapachy nawet z dalekiej odległości. Zabawki edukacyjne dla psa wyposażono w całą masę wypustek, korytarzy i zapadek, w których możesz ukryć ulubione smakołyki Twojego pupila, co dodatkowo zachęci go do myślenia, w jaki sposób się do nich dostać. Zabawki dla psa edukacyjne śmiało nazwać można zabawkami na inteligencję, ponieważ w trakcie zabawy pupil musi użyć wielu zmysłów i wykazać się niezwykłym sprytem. Zabawka edukacyjna dla psa po raz pierwszy powinna zostać użyta pod kontrolą opiekuna i nakierowywać czworonoga na odpowiednie działania tak, by pupil zrozumiał mechanizm funkcjonowania gadżetu i zabawa sprawiała mu radość. Twój pupil bardzo szybko polubi kreatywne zabawki dla psa, ponieważ każde, nawet najmniejsze, dobrze wykonane działanie jest nagradzane w postaci ulubionej przekąski. Dzięki możliwości stopniowania trudności zabawki Twój pupil może nieustannie się rozwijać, wykonując coraz trudniejsze zadania, dzięki czemu zajmująca zabawka dla psa nigdy mu się nie znudzi.

Jak poradzić sobie z lękiem separacyjnym u psa? Zabawki wyciszające dla psa

Lęk separacyjny u psa to bardzo poważny problem, z którym zmaga się wiele rodzin. Przyczyn tego zjawiska może być wiele, jednak wszystko sprowadza się do lęku u czworonoga pozostawionego samego w domu, który może objawiać się w postaci różnych niepożądanych zachowań. Godnym uwagi rozwiązaniem jest stosowanie zabawek wyciszających dla psa, których celem jest pozyskanie skupienia czworonoga, co może być przydatne do odwrócenia uwagi podczas opuszczania mieszkania przez opiekunów zwierzęcia. Szacuje się, że 15 minut zabawy przy użyciu logicznych zabawek dla psa można porównać do godzinnego wysiłku fizycznego. Zabawki edukacyjne dla psa angażują wiele zmysłów równocześnie – wzmagają instynkt węszenia i logicznego myślenia, co może być przydatne w spożytkowaniu nadmiaru energii i uzyskaniu stanu odprężenia przez Twojego czworonoga. Zabawki wyciszające dla psa, które dostępne są w naszym sklepie online, występują w różnych wariantach, kolorach i poziomach trudności, co sprawia, że znajdziesz u nas idealną opcję dla swojego psa. Wyciszająca zabawka dla psa będzie idealnym prezentem dla Twojego pupila, ponieważ łączy przyjemne z pożytecznym.

Zajmująca zabawka dla psa pomoże mu zabić czas, gdy pracujesz!

Masz wrażenie, że Twój pupil czuje się znudzony już po kilku minutach samodzielnej zabawy? Godnym uwagi rozwiązaniem będą kreatywne zabawki dla psa. Psy, podobnie jak ludzie, potrzebują interesującego zajęcia, aby poświęcić się czemuś „bez reszty” i nie odczuwać znudzenia. Zajmujące zabawki dla psa wymagają niezwykle dużego zaangażowania Twojego pupila, aby zdobył on swój upragniony smakołyk. Pies musi poświęcić całą swoją uwagę i zaangażować wiele zmysłów jednocześnie, by rozpracować mechanizm działania zabawki dla psa edukacyjnej, dzięki czemu nie będzie absorbował uwagi właściciela w trakcie pracy. Bardzo bezpieczne i starannie zaprojektowane kreatywne zabawki dla psa gwarantują ogrom psiej frajdy i wzrost poczucia pewności siebie u czworonoga. Pupil, korzystając z gier logicznych dla psa, nieustannie się rozwija, a kilka stopni trudności do wyboru daje możliwość podniesienia poprzeczki pupilowi, gdy już w pełni opanuje swoją zabawkę.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl